top of page

Kolejne medale dla Bartosza Zawadzkiego. Tym razem złoto i srebroBartosz Zawadzki ma za sobą kolejny udany start w zawodach. Tym razem, na Mistrzostwach Polski w Gnieźnie, młody sosnowiczanin zdobył złoto i srebro.

W miniony weekend Bartosz Zawadzki z Sosnowca wziął udział w XIV Mistrzostwach Polski BJJ, które odbyły się w Gnieźnie. – Jest to największa i najważniejsza impreza kimoniarska dla każdego uprawiającego brazylijskie jiu jitsu w Polsce. Mistrzostwa te zawsze traktuję bardzo poważnie i są one dla mnie priorytetowymi zawodami – podkreśla Zawadzki.

Zawodnik z Sosnowca pokazał się z bardzo dobrej strony. Wystartował w dwóch kategoriach i wywalczył złoto (w kategorii) oraz srebro (w OPEN). – To jest mój pierwszy rok na brązowym pasie i miałem ogromny apetyt na złoto w kategorii i na wygranie kategorii OPEN (bez podziału na kat. wagowe – wyj. red.). Przygotowywałem się bardzo solidnie i czułem, że jest to w zasięgu ręki. W kategorii stoczyłem trzy walki, z czego w finale musiałem walczyć do ostatnich sekund o wygraną. Z dobrym nastawieniem zapisałem się do kategorii OPEN, gdzie stoczyłem cztery bardzo mocne walki. Każda zabierała ze mnie coraz więcej energii i w finale niestety musiałem uznać wyższość przeciwnika – przekazał Bartosz Zawadzki.


Źródło:

Comentarios


bottom of page