top of page
Ćwiczenia sportowe

Treningi

Treningi personalne

 Treningi personalne są formą treningów, w której spotykamy się 1 na 1 (trener – trenujący). Treningi są w pełni spersonalizowane pod indywidualne potrzeby, uwzględniając między innymi możliwości fizyczne oraz oczekiwania trenującego. Uczę podstawowych wzorców ruchowych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Najważniejszym moim celem jest, aby w jak najbezpieczniejszy sposób maksymalizować efekty treningowe. Jest to idealna forma treningów dla ludzi, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz w pełni spersonalizowane treningowe pod własne potrzeby.

Fit_edited.jpg

Treningi grupowe

Propozycja dla osób, które chcą trenować ze swoją drugą połówką, z kolegą lub koleżanką. W towarzystwie można się wzajemnie dopingować, wspierać oraz wykonywać ćwiczenia w parach. Kolejnym atutem jest współdzielenie kosztów. Treningi grupowe obejmują treningi personalne oraz trening bjj i odbywają się w parach lub małych grupach do 4 osób.

Klasa fitnes

Spersonalizowane plany treningowe

Na podstawie analizy potrzeb trenującego oraz jego możliwości treningowych, pomogę dobrać odpowiednie ćwiczenia, oraz rozpiszę plan, który pomoże osiągnąć wybrane cele.

Gym Workout

Treningi indywidualne BJJ

Brazylijskie jiu-jitsu to doskonała alternatywa dla tradycyjnych form wysiłku fizycznego. BJJ wzmacnia ciało przekrojowo i umożliwia nabranie siły i wytrzymałości. Nauka chwytów jiu-jitsu, zwiększa pewność siebie, a dodatkowo aktywnie modeluje ciało. BJJ jest świetnym wyborem dla ludzi, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności, spalając przy tym zbędne kalorie.

Jujitsu Man treningowe

Treningi mobilne

Przeznaczone są dla osób zagonionych, którym brakuje czasu na dojazdy do siłowni lub krępują się trenować w towarzystwie innych osób. W treningu mobilnym trener przyjeżdża do trenującego i trening wykonywany jest w domu trenującego, jego ogrodzie lub innym wskazanym przez niego miejscu. Jeżeli nie masz własnego sprzętu, nic nie szkodzi. Przyjadę do Ciebie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

Image by Elena Kloppenburg
bottom of page