top of page
Ciężarki

Oferta dla firm

Treningi i zajęcia

Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw, które troszczą się o zdrowie i aktywność fizyczną pracowników.  Choroby cywilizacyjne spowodowane otyłością i siedzący tryb pracy, istotnie zwiększa ryzyko wystąpienia przewlekłych bólów stawów, w tym pleców, kolan i karku.

 

Odpowiednio dobrany trening pozwala zrzucić zbędne kilogramy, poprawić ogólną kondycję fizyczną oraz psychiczną, dzięki czemu wzrośnie efektywność pracownika w miejscu pracy oraz spadnie jego absencja chorobowa.

Pracodawcy, zobowiązani do tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, mogą skorzystać ze środków funduszu na sfinansowanie działalności sportowej dla pracowników stanowiącej przedmiot niniejszej oferty. Działalność sportowo - rekreacyjna, zgodnie z obowiązującymi przepisami i orzecznictwem w tym zakresie, stanowi jedną z form działalności socjalnej pracodawcy, która może być finansowana ze środków z Funduszu.

Treningi personalne, zajęcia BJJ, pokazy

Oferta obejmuje treningi personalne, indywidualne oraz grupowe zajęcia BJJ, a także pokazy. Zajęcia jiu jitsu obejmują kompleksowe przygotowanie fizyczne, które poprawi takie cechy jak siła, wytrzymałość, kondycja, oraz mogą służyć jako doskonałe źródło samoobrony i zwiększenia pewności siebie.

 

Oferuje także Pakiet Integracja, obejmujący zajęcia pokazowe, które poprzez ciekawy i interaktywny styl prowadzenia, z pewnością uatrakcyjnią każdą imprezę firmową.

Oferta treningów personalnych i indywidualnych zajęć BJJ będzie indywidualnie dopasowana do Państwa potrzeb i uzależniona od ilości osób zainteresowanych zajęciami, ilością treningów, miejscem prowadzenia zajęć oraz formą korzystania (zajęcia grupowe li indywidualne).

Oferta jest elastyczna i daje możliwość dopasowania miejsca oraz czasu zajęć według potrzeb.

Pakiet cenowy będzie dopasowany do Państwa wymagań. 

bottom of page